SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Ytterfoder 10357158
nr 1035 7158
Ytterfoder
2 st, Mässing / koppar, höjd: 20 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 maj 2016
kl 19:34:42
150 kr
Mässing